۱۳۹۰/۶/۲۸

احمدی نژاد بر فراز نیویورک با ارسال عکسی دروبلاگش نوشت : برجهای دوقلو تجارت جهانی سالم هستند !هواپیمای احمدی نژاد همراه با جریان انحرافی  به نیویورک مقر سازمان ملل رسید. احمدی نژاد که به تازگی به جرگه وبلاگ نویسان پیوسته است در نوشته ای که بر فراز اسمان نیویورک در هواپیما ریاست جمهوری در وبلاگش  نوشته است برجهای دقلوی تجارت جهانی سالم هستند.!!
 در ادامه احمدی نژاد نوشته است :
(( بعد دعای خیر رهبری همراه با اسفندیار سوار بر هواپیمای ویژه ریاست جمهوری شدیم و فرودگاه مهراباد را ترک کردیم. بعد از چندبار سوخت گیری در فرودگاه های اروپایی  به کاراکاس رفتیم  و با برادر رنجورم هوگو چاوز که در بستر معالجه بود دیدار کردم و وعده الهی را بار دیگر به جا اوردم و از امام زمان خواستم  هرچه زودتر عنایتش را شامل حال چاوز کند. سپس به امریکا رهسپار شدیم.
 در آستانه ورود به مرز امریکا جتهای امریکایی به سمت هواپیمای ریاست جمهوری اسلامی  شلیک کردند که با عنایت امام زمان تیرشان به سمت خودشان برگشت.  اسفندیار در مراجعت به نیویورک توجه من را به برجهای دوقلوی تجارت جهانی جلب کرد که صحیح وسالم بودند....
این صهیونیستها با رخنه کردن در شبکه های تلویزیونی جهانی در سال 2001 جوری بر مخاطبان القا کردند که برجهای دوقلو نیویورک فروریخته و توسط مسلمانان این کار صورت گرفته . 
بقدری این جا فضای رعب و وحشت وجود دارد که حتی شهروندان نیویورکی که این دورغ را هر روز می بینند جرات نمی کنند بگویند برجهای دوقلو سالم هستند و سقوط نکرده اند .
من از مقر سازمان ملل هم دیدم برجها سالم هستند و حتی می خواستم افشا گری کنم که یادم رفت .اونها بقدری از من می ترسیدند که اجازه ندادند از نزدیک برجها را ببینم چرا که دستشون رو می شد برای همین میخواستند من را چند بار بدزدند که ناکام ماندند..))

عکس زیر توسط احمدی نژاد در وبلاگش منشتر شده است .
 
عکس برجهای دوقلوی تجارت جهانی نیویورک از وبلاگ رسمی احمدی نژاد
 طنز / سرگرمی 
پرشیا رویال