۱۳۹۰/۷/۳

مناظره احمدی نژاد با اوباما با حضور رسانه های امریکا در نیویورک برگزار شد

خبر فوری
به گزارش خبرگزاری ها و رسانه های تلویزیونی با عنوان پخش خبر فوری , احمدی نژاد با اوباما  مناظره اعلام کرد. در اقدامی غیرمنتظره  احمدی نژاد و اوباما دقایقی پیش در کنار هم قرار گرفتند و به مناظره درباره موضوعات مختلف پرداختند.
سرانجام باراک حسین اوباما راضی شد در اخرین روز حضور احمدی نژاد در شهر نیویورک مناظره داشته باشد.پس از خوش وبش در جایگاه خود قرار گرفتند و به مناظره پرداختند .

 متن مناظره احمدی نژاد با اوباما

-- احمدی نژاد : « بسم رب الجبار الرحیم . الف. لام  . میم. .....(حدود 6 ایه از سوره بقره خوانده شد ) الهم عجعل لولیک فرجهم.. با سلام خدمت ملت بزرگ و فهمیده امریکا . من به نمایندگی از ملتهای آزاده جهان از آقای حسین اوباما می خواهم به خاظر ظلم 2500 ساله امریکا به ممالک مستضعف جهان عذر خواهی کند »

++حسین اوباما :
«گویا دکتر احمدی نژاد حالشون خوب نیست چرا که استقلال امریکا هنوز به سیصد سال نرسیده است .»

--احمدی نژاد :« امریکا باید به نیابت از جهان استعماری و غرب از ملتهای آزاده عذر خواهی کند . جهان فراموش نمی کند همین ددمنشی شماها بود که کوروش عزیزما را در جهت آزاد سازی غرب امده بود به شهادت رساندید . و باید دیه کوروش را علاوه بر غرامت جنگ رومیان و حمله اعراب و مغول وجنگ های عثمانی و بویژه جنگ دوم  و اول جهانی را به ما  بدهید . حالا جنگ ایران با عراق را نمی خواد غرامت بدید »

++اوباما : «حالا کی گفته که تو جقل پرزیدنتی که با شیادی سرکار امدی نماینده ملتهای جهان هستی .»

--احمدی نژاد :« آقای حسین اوباما نامه هایی که با اسم حسین اوباما برای رهبر معظم انقلابمان فرستادی در جیب کاپشنم هست  یادته چه جوری به ساحت خ.ر عزیزمان عشق ورزیدی و خود را شاگرد خ.ر محبوبمان معرفی کردی . نشون بدم نشون بدم  (در اینجا ا.ن به زن اشاره کرد که کاپشن کجاست که خانم احمدی نژاد گفت : در  ایران جامانده  است که دکتر ادامه داد)  : حیف کاپشنم در تهران جامونده »

++اوباما (کمی جا خورده است ) : «محمود جان  شما قرصهایت را مانند ممه میک میزنی یا مانند لولو هورت می کشی . »

--احمدی نژاد : «حسین جان اگر سوخته ابو بریزم اونجا که سوخته »

++ اوباما : «احمدی نژاد باید در تیمارستان بستری شود . احمدی نزاد نمونه کامل یک مشنگ لمپن فاشیست است»

-- احمدی نژاد : « زیادتر از کوپنت حرف می زنی کاکا .. کله ... فکر کردی اینجا امریکائه هر بی ناموسی و دیکتاتوری بخواهی می تونی بکنی . نه تا سوسکت نکنم از امریکا نمی رم . به من میگن مموتی اختاپوس  تو که سهلی ابراهام لینکن هم عددی نیست ....همینجا یا اسلام ولی فقیهی مطلقه میاری یا خونت را مباح میشه خاک امریکا را به توبره می کشم »
 
( هاله ا.ن هر لحظه پررنگ تر میشد . احمدی نژاد چشمهایش را بسته بود و هوار می کشی دو اوباما را تهدید  میکرد و فحش می داد. حمله کرد  به سمت اوباما... زمانیکه به خود ش امد که زنش رو تخت هتل ترسیده بود و محمود را صدا می زد  و می گفت چی چی محمود جان چرا هوار می کشی کابوس دیدی . چه خبر شده بیدار شو ....)
 
طنز / پرشیا رویال