۱۳۹۱/۱/۱۱

اگهی استخدامی در سایت زنگوله سبز علفی ( جرس)


از انجایی که رسا ( رسانه علفی رنگ خمینسیم ها ) کله پا شد و بودجه اش توسط دولت فخیمه جمهوری اسلامی قطع شد یک سایت علفی با فعالیت مشابه که خواهان رجعت به دوران طلایی خمینی می باشد جهت تکمیل کادر نویسنده , اگهی استخدامی منتشر کرده است
این سایت خیلی سبز رنگ برای تکمیل کادر نویسنده و منبع خبر( خبر چین ) استخدام می‌کند. علاقه مندان به سایت زنگونه تازی علفی ( جرس ) مراجعه کنند.
اگهی اول
 
به چند نفر که بتوانند حقوق مکفی نویسندگان و هزینه سایت را تامین کنند نیازمندیم
 
 از انجایی که سایت هزینه دارد و نویسندگان سایت هم خرج دارند و باید غذا بخورند و از انجایی که ما یک موسسه مستقل هستیم که خواهان بازگشت به دوران ماقبل از خامنه‌ای یعنی دوره طلایی امام خمنی راحل هستیم و برای برگرداندن این زمان به ان زمان طلایی راحل نیاز به پول داریم لذا از علاقه‌مندانی که بتوانند هزینه سایت و حقوق مکفی نویسندگان سایت « زنگوله سبز علفی» را تامین کنند نیازمندیم. 
 
سرمایه از شما / کار بازگشت به دوران طلایی امام از ما
 
اگهی دوم
 
به منبع اختصاصی برای تولید خبر احتصاصی نیاز داریم
 
سایت  زنگوله علفی «جرس» در راستای تولید خبر اختصاصی نیاز به منابع اختصاصی دارد. لذا کسانی که منبع اصلی خبر محسوب می‌شوند به سایت جرس سبز علفی مراجعه کنند. 
توضیحات آگهی / منبع خبر اختصاصی باید خبرهای اختصاصی دست اول را به خرس سبز منتقل کند. منبع تا جایی که می‌تواند اخبار جعلی از دوران طلایی امام تولید کند و به راحتی با بازداشت‌شدگان به صورت خیالی مصاحبه کند و سخنگوی بازداشت شدگان را در بلاد کفر عزل کند. منابعی که قبلا با رسانه‌های حکومتی جمهوری اسلامی از قبیل صدا وسیمای جمهوری اسلامی، کیهان خامنه‌ای و فارس نیوز و رجا نیوز همکاری داشتند در الویت قرار دارند.
برای اینکه منبع اختصاصی خبر ما باشید با سایت خرس تماس بگیرید
 
اگهی سوم
 
اگهی استخدامی  سایت زنگوله سبز علفی : به چند نویسنده متعهد نیازمندیم
 
 در اگهی استخدامی سایت «زنگوله سبز علفی» امده است.
 
به نویسندگان متعهد که عاشق دوران طلایی امام خمین راحل باشند و همه چیز را به دوران طلایی امام راحل وصل کنند و در عرض چند ثانیه  بتوانند اخبار را وارونه جلوه بدهند،  تخیل قوی در انتشار اخبار کذب داشته باشند و به راحتی انگ به  مخالفان جمهوری اسلامی بچسبانند نیازمندیم.

-----
این نوشته پیش تر با تغییراتی در خودنویس منتشر شد

کسانی‌که سابقه کار با روزنامه کیهان در دوران طلایی امام راحل (و حتی تحت سردبیری حسین شریعتمداری) دارند در اولویت قرار دارند.